Podwórko Talentów NIVEA

ogólne

Pomóż nam zdobyć Podwórko Talentów Nivea!

Zobacz nasz film i zagłosuj na dziecięce talenty!

1. Wejdź na stronę www.podworko.nivea.pl, w prawym górnym rogu rozwiń ikonę menu (trzy równoległe do siebie kreski), następnie na samym dole kliknij w pole LOGOWANIE/REJESTRACJA. Przejdź niżej do formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny

• Hasło, które należy stworzyć nie może być zbyt krótkie musi zawierać jedną dużą literę i jedną cyfrę.

• Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

1. Na podany w formularzu e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto na stronie NIVEA. Klikając w ten link przejdziesz do strony www.podworko.nivea .pl.

2. Teraz zaloguj się na stronie www.podworko.nivea.pl podając login, który jest twoim adresem e-mail oraz wpisując wcześniej wygenerowane hasło.

3. Znajdź naszą lokalizację korzystając z gotowej wyszukiwarki na stronie www.podworko.nivea.pl.

4. Obok naszego filmiku kliknij w pole GŁOSUJ, zaakceptuj regulamin, jeszcze raz kliknij w pole GŁOSUJ i poczekaj na komunikat, że głos został przyjęty.

PAMIĘTAJ!!!

• Głosujemy codziennie do 31 lipca!!! – każdy może oddać codziennie 1 głos!

• Wygrywa 20 filmów, które do tego dnia zbiorą największą liczbę głosów.

• Poproś członków swojej rodziny i znajomych o głosowanie na nasz filmik. Z tego placu zabaw będą mogli korzystać nie tylko nasi uczniowie, ale wszyscy mieszkańcy Lubrzy, jak i każdy, komu tylko przyjdzie na to ochota

Liczymy na Wasze głosy! Wierzymy, że marzenia się spełniają!