Konkurs patriotyczny

ogólne

Dnia 7 listopada 2013r. w auli I LO im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie w ramach „Tygodnia patriotycznego” odbył się konkurs historyczny pod hasłem „Drogi do niepodległości”. Brali w nim udział przedstawiciele pięciu szkół: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3, I LO, PZSTiZ oraz uczniowie  Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera z Lubrzy. W skład drużyny reprezentującej nasze Gimnazjum weszli: Mikołaj Wiktorowski, Emilian Rusiniak, Kacper Rękawek. Uczniów przygotowała i opiekę nad nimi sprawowała Pani Joanna Piercewicz.  Gratulujemy wszystkim Uczestnikom oraz Nauczycielom przygotowującym młodzież do konkursu!

• I miejsce – drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świebodzinie.
  • II miejsce – młodzież z Publicznego Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy.
  • III miejsce –uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie.
  • IV miejsce- drużyna z Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie.
  • V miejsce – młodzież z Publicznego Gimnazjum Nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie.