Walentynki 2018

Informacje

Dnia 9 lutego w naszej szkole była coroczna  poczta Walentynowa. Tego dnia każdy uczeń mógł anonimowo podarować  swojej sympatii własnoręcznie wykonaną laurkę. Na głównym holu znajdowała się skrzynka do której można było wrzucić walentynkę. Pilnowały ją dziewczyny i nie pozwalały nikomu zajrzeć do środka (ciekawe dlaczego? 🙂  Następnie samorząd uczniowski chodząc po klasach dawał upominki (musieli się nachodzić :). Były to cudownie czerwone kartki lub nawet łakocie. Poczta Walentynowa to idealna  okazja na wyznanie zauroczenia lub wspaniałej przyjaźni. Był to doskonały dzień dawania i otrzymywania, co wywoływało uśmiechy na twarzach zaskoczonych uczniów. Myślę, że każdemu to święto przypadło do gustu i czeka z zapartym tchem na kolejne walentynkowe doznania.

Hania Kucała