Finał WOŚP 2012

XX WOŚP w Gminie Lubrza

Lubrzański IX Finał mamy już za sobą!
Afera Renifera składająca się  z  24 wolontariuszy  ponownie zagrała zbierając 8627,61 zł ! (wstępna kwota jeszcze nie potwierdzona przez bank).
W tym roku nasza kwesta funkcjonowała trochę inaczej. Musieliśmy jakoś odnaleźć się w kryzysowej sytuacji. Rekordu ubiegłego roku nie pobiliśmy,  jednak patrząc na trudy życia codziennego mieszkańcy naszej gminy jak zwykle nie zawiedli. Podziękowania należą się wszystkim,  którzy wspomogli akcję kupując oryginalne wyroby naszych uczniów i nauczycieli (z kiermaszu uzyskano 972 zł.),  oraz rzucali pieniążki do puszek naszych cierpliwych i bardzo konsekwentnych wolontariuszy.
Nie pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć sobie: Do widzenia w przyszłym roku kiedy to będziemy w naszej lubrzańskiej gminie zbierać już po raz 10!!! Zapraszamy już dziś na ten JUBILEUSZ. Z pewnością będzie tam jeszcze ciekawiej, gdyż już dziś mamy fajne pomysły.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubrzy 2012

Pozdrawiam Ilma Hawran-Kobeszko